HURÁ!! KONEČNĚ VÍTĚZÍME A MÁME 3 BODY

Důležité body jsme dovezli z Bořitova. 3:1 je výsledek, který jsme si zasloužili. Na zápas jsme odjížděli bez zraněného Sovy, ale na hře týmu se to neprojevilo. Naše mužstvo od začátku hrálo na vítěztví. Rozhodčí nám neuznal regulérní branku hned na začátku zápasu, ale i tak jsme hráli dobře. Do vedení jsme se dostali ve 30 min., kdy centr z pravé strany zakončil Tomáš Kůra, který v den zápasu slavil 22 narozeniny. Domácí hráči vyrovnali před odchodem do kabin, kdy jsme nechali samotného hráče před brankou a lehce vyrovnal na 1:1. Do přestávky se zranil náš obránce Jara Vladyka a museli jsme střídat. Vystřídal jej Luďek Bohatý, který hrál v záloze a na místo zraněného Jarka Vladyky se posunul Rosťa Szajko. Druhý poločas byl vyrovnaný. Občas zahrozili i domácí hráči, ale vážnou brankovou příležitost si nevytvořili. Naopak jsme to byli my, co jsme vstřelili branku. Tonda Kozárek hezkou střelou nedal domácímu brankáři žádou šanci a bylo to 2:1 pro naše hráče. Do šancí se dostal oslavenec Tomáš Kůra, ale jen reflexivní zákrok domácího brankáře zabránil tomu, aby skóre bylo vyšší. V 78 minutě dal branku Radek Gábor, který svůj dobrý výkon pečetil brankou na 3:1. V 80 minutě byl autor třetího gólu vystřídán Lukášem Machačem. Ten se hned dostal do brankové příležitosti, ale tu bohužel nevyužil. Do konce zápasu jsme výsledek v klidu ubránili a odvezli jsme si zaslouženě tři body.

Sestava: Šenkyřík-- Vladyka, Juřica, Hycl, Kolman, Adamov, Kozárek, Pichanič, Szajko, Gábor, Kůra, (Bohatý, Machač)

Autor: Miroslav Urban