Kunštát - Hrušovany

V neděli jsme zajížděli k prvnímu mistrovskému utkání v této sezóně do Kunštátu, který na domácím hřišti neprohrál více jak rok, proto nás nečekalo nic jednoduchého, navíc když v loňské sezóně jsme v Kunštátu utrpěli debakl 7:2. Do utkání zasáhly i dvě nové posily - Zbyněk Petrásek z Kupařovic a Luděk Janků z Miroslavi, v jednání je příchod ještě jednoho hráče.
K samotnému zápasu: Domácí začali hrát velice aktivně, dobře kombinovali, ale naše obrana v novém složení hrála bez chyby a Kunštát nepustila do žádných vyložených šancí. Kunštát hrozil ze střel ze středních vzdáleností, ale většina z nich šla mimo naší bránu nebo si s nimi poradil Minařík. První větší šanci měl Lapeš, ale jeho střelu vyrazil domácí brankář. V 25. minutě přišel klíčový okamžik zápasu, kdy po pěkné akci našel Matoušek přesným centrem Lapeša, pro kterého nebyl problém vsítit branku - 0:1. Ve druhém poločase se domácí snažili o vyrovnání, ale bez výsledku. Kunštát hrozil především nebezpečnými centry na vysokého útočníka, ale naše defenziva hrála na jedničku, i proto si z Kunštátu odvážíme tři body.  Za zmínku ještě stojí gól Maška ( v dalším zápase už nenastoupí, odchází do Rakouska), který pro hraniční ofsajd nebyl uznán.
Sestava: Minařík - Makrovský, Šimša, Petrásek, Sedláček - Janků (Bohatý), Kůra, Pavelčík, Koch (Mašek) - Lapeš, Matoušek
Žluté karty: Koch, Šimša