Lipovec - Hrušovany

Po domácím vítězství s týmem Žebětína jsme se utkali s dalším nováčkem této soutěže s Lipovcem. K zápasu jsme odjížděli pouze v 11 lidech ať už ze zdravotních důvodů nebo nezodpovědností některých hráčů, proto došlo k několika vynuceným změnám v základní sestavě
Zápas z naší strany nezačal vůbec špatně. Prvních 20 minut jsme domácí k ničemu nepustili a sami jsme měli několik náznaků šancí, ale bohužel finální fáze byla nepřesná. Ve 20. minutě přišlo první zaváhání naší defenzívy, kdy se nepodařilo vystavit domácího útočníka do ofsajdu a ten vsítil první gól zápasu. Byl to vůbec náš první inkasovaný gól v této soutěži. Bohužel o pár minut přišla další chyba,kdy po naší pravé straně utekl domácí záložník a z úhlu prostřelil Minaříka. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem vstřelit kontaktní gól, bohužel se nám to nepodařilo, naopak jsme inkasovali na 3:0. O pár minut jsme snížili Matouškem na 3:1, ale na nic víc jsme se nezmohli a domácí zaslouženě vyhráli. Musím ocenit bojovnost domácích, nadšení pro fotbal ( na lavičce náhradníků připraveno snad 8 hráčů zasáhnout do hry), divácká návštěva taky pěkná, z toho všeho by jsme si měli vzít ponaučení.
Sestava: Minařík - Bohatý, Makrovský, Šimša, Sedláček - Janků, Pichanič, Pavelčík, Koch - Matoušek, Kůra
Žluté karty: Kůra, Pavelčík