Lipovec - Hrušovany

Ve druhém kole jarní části Hrušovany hostily na domácím hřišti tým Lipovce. Na podzim tam Hrušovany prohráli 3:1.
Od začátku zápasu měly Hrušovany převahu. Bohužel žádnou ze svých šancí nedokázaly proměnit. Největší šance spaloval Lapeš, jehož dvě střely mířily vedle a jedna orazítkovala tyč. Hosté v prvním poločase zahrozili jednou, bohužel gólově, když pěknou střelou hostující hráč z přímého kopu nachytal domácího brankáře Minaříka. Naštěstí se Hrušovanům do poločasu podařilo vyrovnat proměněnou penaltou Matouškem.
Druhý poločas byl obdobný jako první, Hrušovany zahazovaly šance a hosté hrozili zejména ze standardních situací. Do vedení se Lipovec dostal právě po centru z přímého kopu - 2:1. Smolařem zápasu byl Lapeš, který ve druhém poločase neproměnil samostatný nájezd a poté z malého vápna trefil pouze brankáře. V samotném závěru vyšlo střídání, kdy právě Lapeš byl nahrazen Lysákem, který zajistil Hrušovanům alespoň bod za remízu 2:2.
V tomto zápase Hrušovany jednoznačně ztratily dva body. V dalším zápase Hrušovany zajíždí k derby do Miroslavi.