Líšeň B vs. Hrušovany

Mistrovské utkání v Líšni přineslo mnoho zajímavého, jak po stránce herní, tak po stránce dění na hřišti, ale postupně: Začalo se hrát poměrně z ostra. Rozhodčí občas nevěděl co píská, ale nakonec to přeci jen zvládl a zápas se musel hrstce diváků líbit. V 6 minutě Vlasta Mašek v nadějné situaci dal mimo branku (škoda). Ve 12 minutě Roman Kosec sám před brankářem, ale taky nedal potřebnou branku a tak domácí postupně navštěvovali naši polovinu hřiště, až přišel gól do naší branky. Z pravé strany domácí hráč nacentroval, Ondra Kolman míč neodvrátil a domácí útočník s klidem prostřelil Martina Šenkyříka.    Přišla 27 minuta, chyba Rosti Szajka. Dával malou domů Šenymu tak nešikovně, že z toho byla velká šance, ale domácí ji nevyužili. (Teď to dění na hřišti)!!!!! Blikanec Szajka a bez sebemenších náznaků sám od sebe utekl do kabin. Snažil jsem se ho zadržet, než opustil hřiště, ale byl jak smyslu zbavený. Ani jsem neuměl odpovědět hlavnímu sudímu, co se mu stalo. Utekl do kabin, převlékl se a odjel vlakem domů. Zažil jsem toho ve fotbale dost, ale toto ještě ne. O poločase jsem se dozvěděl od Šenyho, že mu řekl svoje, ale to je normální věc při zápase, že si brankář dělá pořádek a ne aby 22 letý hráč utekl ze hřiště, ale to si musí sám Rosťa srovnat. Tak a jdeme na fotbal. Vystřídal jej Radek Gábor, ne zcela zdravotně v pořádku, ale nic jiného nám nezbylo. Byl jediný na střídání. Zranění jsou Juřica, Kozárek z předešlého zápasu. Do poločasu se hra vyrovnala, domácí se párkrát dostali na dostřel naší branky a tak jsme šli do kabin za stavu 1:0 ve prospěch domácích. Po přestávce naši hráči zcela ovládli hru a vytvořili si vyložené gólovky, ale ani Mašek, Kosec, Gábor, Adamov branku nedali. Doslova jsme si s domácím mužstvem dělali co jsme chtěli, ale gól nepřicházel. Až konečně po nádherném centru z pravé strany od Boba Kocha Roman Kosec vyrovnal. Byla to přihrávka na milimetr přesná a tak jsme se radovali a věřili jsme, že si odvezeme všechny body. Škoda, šance na to byly, ale dnes jsme měli smůlu v zakončování. Takže jsme odcházeli ze hřiště smutní, protože jsme měli odvézt všechny body. Za předvedenou hru jsme si je zasloužili.

Naši nastoupili v této sestavě :  Šenkyřík - Hycl, Kolman, Šimša, Szajko (Gábor 27 min), Iran, Pavelčík, Koch, Adamov, Kosec, Mašek, na střídání Holík T.

Příští zápas doma proti Bořitovu v neděli 21.10. v 15 hodin.