Líšeň "B" - Hrušovany

V neděli jsme odehráli další mistrovské utkání, tentokrát proti silné Líšni. Začátek zápasu nám hodně utekl. Nechali jsme se zatlačit na vlastní polovinu hřiště, kde mladí domácí hráči bez problémů kombinovali, přehrávali nás a dostávali se do šancí. Už v 15. minutě přišel trest v podobě úvodní branky zápasu. Do hry jsme se dostali až po 25. minutách hry. Začali jsme kombinovat a pomalu jsme si vypracovávali příležitosti. Ve 31. minutě vše vyvrcholilo střelou Hrdiny, který srovnal na 1:1. Zdálo se, že do kabin půjdeme za nerozhodného stavu, ale bohužel ve 44. minutě nás domácí přehráli ve středu hřiště, brankář Holík chyboval a neudržel míč v rukách, ten mu vypadl a dorážející útočník strhl opět vedení na stranu Líšně.

Ve druhém poločase se hra srovnala, obě mužstva se dostávala do brankových příležitostí, ale bez úspěchu. Snažili jsme se vyrovnat, ale chyběla finální přihrávka a hlavně přesnost v zakončení. Bohužel se nám nepodařilo prosadit se a tak zákonitě přišel trest. V 73. minutě se domácí dostali do šance a v šesti hráčích ve velkém vápně proti dvěma našim obráncům. Prohrávali jsme 3:1. Ke konci zápasu, v 85. minutě hráči Líšně ještě pojistili výsledek čtvrtou brankou.

SK Líšeň "B" – Hrušovany 4:1 (2:1)

branky: Ovsepjan, Dedič, Ovsepjan, Matoušek – Hrdina