Miroslav - Hrušovany 2:3 (0:1)

Zdravím naše příznivce fotbalu.
V sobotu jsme odjížděli do Miroslavi a všichni jsme si byli vědomi co nás čeká. Potřebovali jsme zvítězit, abychom si udrželi odstup od
Soběšic, které jsou momentálně na sestupovém místě.
Jak vypadal průběh zápasu:  Začalo se hrát opatrně, my jsme si nemohli dovolit hru otevřít,a tak jsme čekali co udělají domácí hráči. Ti se ovšem hrát báli,byli jsme to my co jsme si vytvářeli šance a postupně jsme se usadili před brankou Miroslavi. Některé pohledné akce mohly skončit brankou, ale nestalo se tak .Až ve 29 minutě Zdenek Matoušek potáhl míč do vápna Miroslavi a tam ho obránce zastavil nedovoleně a rozhodčí nařídil penaltu, kterou Radek Lapeš se štěstím proměnil. Vedli jsme 1:0. Mnoho šancí na obou stranách vidět nebylo. V obraně hráli velice jistě Jakub Šimša s Jirkou Pavelčíkem. Záloha hrála velice dobře, nejlepší v záloze Tomáš Kůra měl veškeré míče,a to byl základ úspěchu v dnešním zápase. Do kabin jsme odcházeli s jednobrankovým vedením.
Beze změn jsme nastoupili do druhého poločasu.V 52 minutě Luděk Bohatý ukázal jak by mělo vypadat zakončení. Krásnou tvrdou střelou nedal Beerovi v brance Miroslavi šanci.Časem se domácí zkoušeli dostat na dostřel naší branky,ale bez výsledku. Byli jsme to my co jsme dali branku. Robert Koch potáhl míč po levé straně až do vápna Miroslavi, tam poslal hezký balon na Radka Lapeše a ten dal na 3:0.
V 80 minutě jsme začali střídat, odešel Radek, Luďa, Žanek. Přišli Kudlička,Pichanič,Macháč. Mysleli jsme si, že to dohrajeme v klidu,ale během tří minut jsme dostali dva góly a v nastaveném čase jsme se báli o výsledek. Ale již jsme tři body ubránili a zaslouženě jsme vyhráli.
Hráli jsme v této sestavě :  Minařík -  Gábor,Pavelčík,Šimša,Sedláček - Bohatý,Kůra,,Matoušek,Koch - Lapeš,Brveník (Kudlička,Macháč,Pichanič)
Autor článku: Miroslav Urban