Miroslav - Hrušovany

Hrušovany zajížděly do Miroslavi s cílem neprohrát. Na podzim Hrušovany prohrály na domácím hřišti 1:0.
Začátek zápasu patřil domácím, ale jejich střely mířily vedle hrušovanské brány. První velkou šanci měl Hrdina, který zcela osamocen na malém vápně netrefil hlavou bránu. V 30. minutě fauloval Petrásek Brveníka (na jaře hostoval v Hrušovanech) a rozhodčí právem odpískal penaltu, kterou další bývalý hráč Hrušovan Sýkora neproměnil. Při této situaci si připsal důležitý zákrok Minařík. Do kabin se šlo za stavu 0:0.
Druhý poločas zahájily aktivněji Hrušovany. V 65. minutě kopaly penaltu i Hrušovany, když domácí hráč fauloval Matouška. K údivu všech nešel penaltu kopat Matoušek, který v předchozím kole penaltu proměnil, ale k penaltě se postavil Lapeš, kterému se zatím gólově na jaře nedaří. Bohužel jeho pokus miroslavský brankář chytil.
První branka zápasu padla v 75 minutě, kdy po přesném centru Kocha se hlavou nemýlil Kůra. Další šanci měl Matoušek, ale jeho přímý kop skončil na tyčce.
Vypadalo to, že si Hrušovany odvezou všechny tři body. Bohužel dvě minuty před koncem si Hrušovany nepohlídaly obranou standardní situaci a domácí vyrovnali.
Sestava -  Šimša, Hrdina, Petrásek, Pelech - Adamov, Pavelčík, Kůra (Lysák), Koch - Matoušek, Holík (Lapeš)
Náhradníci: Gábor, Lapeš, Lysák
Vedoucí mužstva: Juris David