MS Brno - Hrušovany

V souboji týmů z opačných konců tabulky vyzněl lépe ve prospěch domácích.
Ale byli to hráči z Hrušovan, kdo si vytvořili první gólovou šanci, konkrétně Lapeš. Jeho střelu domácí brankář stačil zlikvidovat. O pár minut později vyšla MS Brno pěkná akce, kdy domácí hráč nekompromisně zakončil do šibenice. Hrušovany měly možnost vyrovnat, ale Matoušek nastřelil pouze břevno. Domácí po vstřeleném gólu začali ohrožovat bránu především zestandardních situací a nakopávanými míči na útočníky. I přesto se šlo do kabin s nadějným výsledkem na nějaký bodový zisk.
Do druhého poločasu lépe vstoupili hosté. Drželi míč na svých kopačkách, lépe kombinovali, ale šanci si připravit nedokázali.V 65 minutě přišel zkrat Bohatého, který na brankové čáře vyrazil míč rukou (brankář Minařík by míč chytl v pohodě do rukou) a následovala penalta a červená karta. Penaltu s přehledem domácí proměnili. Od tohoto okamžiku MS Brno na hřišti díky početní převaze dominovala a postupně navyšovala svůj náskok. Za zmínku stojí zkorigování výsledku na 3:1 Matouškem, který po individuální akci přesně zakončil.
Zápas skončil konečným výsledkem 5:1 pro domácí. V tomto utkání jsme mohli jen získat. V dalším utkání si už nesmíme zaváhání dovolit. V důležitém boji o záchranu hostíme v sobotu 19.4.od 16:00 celek ze Šlapanic