O přeborníka okresu Hrušovany - 1.SC Znojmo U11

5:2
    střelci: Kolečkář 3x, Vavřina Jiří, Surovec Lukáš

Poslední nadstavbový zápas rozhodoval o absolutním přeborníkovi okresu, neb byly dvě skupiny na okrese, kde jsme v první skončili my a v druhé 1.SC Znojmo rovněž na prvním místě. V sestavě nám měl chybět pouze Ladik Kolečkář, který ještě v pondělí i úterý ležel s nějakým moribundusem. Přišel do kabin a klukům sdělil, že zkusí hrát a ti byli rádi, že jsme komplet. V úvodu zápasu kluci hleděli, kolik přišlo lidí a docela je to nakopalo. Úvod mi připadal, že máme více ze hry, žel jak se říká, co se zdá je sen, po osmi minutách bylo po našich chybách skóre zápasu 0:2 pro hosty. V ten moment jsem čekal klasiku hlavu dolů a dosažení komplexu ze Znojma na maximum. Naštěstí kluci poslouchali co se jim říká a hlavy byly nahoře. Postupně jsme si vytvořili vcelku hodně šancí, ale upřímně, kdyby tam v daný okamžik byla brána podobná té braniborské, stejně bychom ji nebyli schpni trefit. Naštěstí se furt hrálo a do poločasu se podařilo snížit na 1:2. V půlce se klukům nedalo nic vyčíst až na klid v koncovce, ale ono se to lehce řekne, i když  já sám si přiznám, že po zahazování tutovek co jsme předvedli, to bylo na nahození kompletní hrušovanskou elektrárnou. Druhá půle se povedla vcelku rychle vyrovnat a potom šlo vidět, že to z kluků spadlo a začli ještě více makat. Góly se postupně navyšovali a konečných 5:2 bylo krásným zakončením adrenalinového zápasu. Než pochválím kluky, rád bych pogratuloval za výkon i Znojmu, zvláště hráči č.11 Jirkovi Dítětovi, který sváděl s naším Princem dechberoucí souboje a konečné slzičky byly zbytečné. Naše kluky chválím za přistoupení k utkání, zúročení práce, kterou spolu vypilováváme od přípravky a hlavně, že jste se koneně radovali!!!

Obrovské díky za devátého hráče na hřišti, což byli naši fanoušci!!!