RAFK - Hrušovany

K poslednímu utkání v podzimní části Hrušovany zajížděly k poslednímu týmu soutěže, a to do Rajhradu. Do Rajhradu přijely Hrušovany pouze s jedenácti hráči.
Na začátku utkání nebyl znát rozdíl v tabulkovém postavení obou týmů. Naopak domácí hráči na hřišti dominovali, pouze jim chyběl větší klid v zakončení. Navíc nutno podotknout skvělý výkon brankáře Minaříka. Domácí hráči se dočkali v 35 minutě, kdy jejich útočník udělal kličku Minaříkovu a do prázdné brány se nemýlil. Po inkasované brance Hrušovany zabraly a do poločasu se jim podařilo vstřelit dvě branky zásluhou Matouška a Holíka.
Do druhého poločasu opět aktivněji nastoupili domácí hráči, ale ze svého tlaku nedokázali vstřelit branku. Rozhodující moment přišel v 65 minutě, kdy Holík proměnil samostatný nájezd a zvýšil na 3:1. Po tomto gólu domácí zcela rezignovali a bylo otázkou kolik branek Hrušovanští ještě vsítí. Na 4:1 zvyšoval Pavelčík.Za stavu 4:1 domácí neproměnili pokutový kop. Hrušovany získaly velice důležité tři body a po podzimní části obsadí skvělé šesté místo. Vzhledem k tomu, že k mnoha utkáním nastupovaly Hrušovany pouze s jedenácti hráči, je to velký úspěch.