Šaratice - Hrušovany

V sobotu zajížděly Hrušovany k poslednímu týmu v tabulce do Šaratic. Šaratice nejprve avizovaly úplné odhlášení týmu ze soutěže, ale 14 dnů před začátkem soutěže nakonec své odhlášení zrušily. V utkání nechtěly Hrušovany nic podcenit, protože na domácím hřišti dokázaly Šaratice porazit Miroslav, remizovat s Líšní B a s FK Znojmem.
Do začátku utkání Hrušovany vlétly na 100 %, vytvářely si územní převahu, ze které plynulo i několik gólových šancí, tu největší spálil Gábor, když šel sám na brankáře, ale minul. Čas plynul a Hrušovanům se stále nedařilo vstřelil branku. Hrušovanští hráči začali být mírně nervózní. Naštěstí z nacvičené standardní situace se podařilo Hrušovanům vstřelit vedoucí branku, když dlouhý aut si tečoval do vlastní branky  domácí hráč. Poločas skončil 1:0.
Do druhého poločasu Hrušovany nastoupily s jasným cílem, co nejdříve zvýšit vedení a dovést zápas v klidu do vítězného konce. Vše se začalo naplňovat. Ve 49. minutě našel Sovka přesným centrem Matouška a ten střelou zvýšil na 2:0. V 57. minutě poslal Gábor střílený centr do vápna a Kůra neměl problém doklepnout do prázdné branky 3:0. Od této chvíle domácí rezignovali, Hrušovany postupně prostřídali základní sestavu. V 70. minutě našel přesným centrem Bohatý Kocha a ten zkušeně zakončil 4:0. Poslední branka padla z penalty, kdy byl faulován Sedláček. Penaltu proměnil Kůra.
Hrušovany získaly důležité tři body a start do jarní sezóny se jim náramně podařil. Dva zápasy = 6 bodů = 0 inkasovaných branek.
Zlepšené výkony Hrušovan je výsledkem zlepšené tréninkové účasti oproti podzimu, zlepšená morálka a hlavně bojovnost a chuť v zápasech vyhrávat.

Sestava: Svatuška (78' Šurkala) - Sovka, Hrdina, Petrásek, Šimša - Šišlák (52' Koch), Kůra, Pomajbík (71' Pelech), Matoušek C (82' Komárek) - Gábor
Náhradníci: Šurkala, Koch, Pelech, Bohatý (64' Bohatý), Komárek
Žluté karty: 7. min. Pomajbík