SK Šlapanice - Hrušovany

První jarní kolo jsme odehráli ve Šlapanicích. Soupeř z horní poloviny tabulky, kterého jsme na podzim porazili doma 1:0, nás hodně potrápil. Nastoupili jsem téměř v ideální sestavě. Chyběl jen Hrdina. V bráně Holík, obrana ve složení Šimša, Pelech, Petrásek, Sovka, záloha Kůra, Matoušek, Gábor, Adamov a v útoku Konrád a Nevěděl. Na lavičce byli na případné střídání nachystáni Koch, Vladyka a Novotný.

Jeli jsme si pro tři body, průběh zápasu tomu i odpovídal. Měli jsme asi 80% držení míče, spoustu rohů, přímáků, ale nic jsme nedokázali využít. Zákonitě přišel v 66. minutě trest. Špatně zahraný přímý kop od Šimši, který trefil před ním stojícího soupeře. Malá domů, která před Holíkem skočila a ten odkopl jen do autu. Domácí rychle vhodili a zakončili v malém vápně tak, že se míč tak tak dokutálel za záda bezmocného gólmana.

Následujících 20 minut jsme se snažili o vyrovnání, ale začali jsme více kazit a nic se nám nedařilo. Za celý zápas jsme nevystřelili na bránu, domácího brankáře jsme prakticky ohrozili jen jednou z rohu, kdy ho zachránilo břevno. Proto si také odvážíme porážku 1:0 od soupeře, kterého jsme měli s přehledem porazit.