Šlapanice - Hrušovany

K nedělnímu zápasu Hrušovany odjížděli opět pouze s jedenácti hráči ( vlivem nemoci, zranění nebo disciplinárního trestu). Utkání se odehrávalo na velice těžkém terénu. V samotném zápase úvod patřil Hrušovanům. Do 30  minuty se hrálo převážně na polovině Šlapanic, bohužel úvodní tlak ke gólu nevedl. Ve 32 minutě došlo k chybě v defenzivě Hrušovan a domácí útočník prostřelil Minaříka. Za 5 minut to bylo už 2:0, domácí zahrávali rohový kop, Pavelčík lehce přizvedl míč na přední tyčce, na teč nestačil zareagovat Šimša, který si míč nešťastně srazil do vlastní brány. Těsně před koncem prvního poločasu se podařilo domácím zvýšit na 3:0 po dorážce domácího útočníka.
Ve druhém poločase Hrušovany stáhly hru na tři obránce. Do 80 minuty se hrálo pouze před domácím brankářem. Hrušovany měly několik náznaků šancí, ale žádná z nich se gólově neujala. V 80 minutě završil domácí útočník hattrick, Bohatý špatně přihrával a samostatný nájezd domácí hráč s přehledem zakončil na konečných 4:0. Ke konci zápasu nutno podotknout, že Petrásek s Pavelčíkem dohrávali zápas se zraněním.
Sestava: Minařík - Sedláček, Šimša, Petrásek, Janků - Bohatý, Kůra, Makrovský, Pavelčík - Holík, Matoušek