Slatina - Hrušovany

K sobotnímu zápasu jsme odjížděli opět pouze s 11 hráči. K utkání nemohl nastoupit Bártl, který si odpykával jednozápasový trest z minulého utkání za červenou kartu. Naopak po trestu se do sestavy vrátil Petrásek. Do utkání lépe vstoupily Hrušovany, ale z úvodního tlaku žádná branka nepadla. Do gólových šancí se dostal nejprve Kůra, když v souboji s domácím brankářem byl důraznější, ale bohužel hlavička skončila těsně nad bránou. Další šanci měl Matoušek, který nevyužil podklouznutí brankáře a z boku netrefil odkrytou bránu. Další možnost vstřelit branku měl Janků, ale jeho tvrdá střela z přímého kopu šla doprostřed brány. Domácí zahrozili v prvním poločase vážněji jen jednou, když zahrávaný přímý kop skončil na tyčce. Do kabin se šlo za stavu 0:0.
Na začátku druhého poločasu mohl vsítit úvodní branku Holík, ale jeho hlavičku z brankové čáry vykopl domácí hráč. Naopak v 50. minutě vyrobil obrovskou chybu Bohatý, Petráskovi se už nepodařilo vystavit domácího útočníka do ofsajdu, ten se řítil sám na Minaříka a se štěstím nájezd proměnil. Po inkasované brance Hrušovany přistoupily k otevřenějšímu stylu hry, který více vyhovoval domácím, protože se dostávali do nebezpečných brejkových situací. Vyrovnání měl na kopačce Matoušek, ale jeho křížná střela mířila těsně vedle. Další větší šanci si už Hrušovany nevytvořily. V 85. minutě se domácím podařilo náskok zvýšit na 2:0 po nedorozumění obrany a brankářem Minaříkem.
V tomto zápase Hrušovany nebyly určitě v improvizované sestavě horším týmem, ale bohužel už po třetí v této sezóně vyšly gólově naprázdno.