Tasovice "B" - Hrušovany

V neděli naši muži odehráli další mistrovské utkání na hřišti soupeře, v Tasovicích. Soupeř se nachází na posledním místě v tabulce a už po několika minutách bylo vidět proč. Hned v úvodu zápasu jsme si vytvořili několik brankových příležitostí ale selhali jsme v zakončení. Za zmínku stojí dvě šance Hrdiny, kterému se nepodařilo skórovat. Prosadil se ale ve 26. minutě, po přímém kopu, kdy před gólmanem domácích tečoval míč a otevřel tak skóre zápasu. Do poločasu se nám podařilo zvýšit náskok na 2:0, když do téměř prázdné brány zakončoval Nevěděl. První poločas jsme měli zcela pod kontrolou a hráče Tasovic jsme prakticky k ničemu nepustili. Začátek druhého poločasu, to byla z naší strany změna o 180°. Prvních 15 minut jsme přestali hrát, kazili jsme nahrávky, nedokázali jsme si přihrát 2x po sobě a pustili tak domácí do zápasu. Ti naštěstí nedokázali využít náš výpadek a tak jsme mohli v 67. minutě přidat pojistku v podobě třetího gólu. Trefil se Kónrád, když se pěkně uvolnil na polovině hřiště, šel sám na brankáře a pohodlně zakončil. V 88. minutě upravil skóre na konečných 4:0 hlavou Kůra.

Tasovice "B" vs. Hrušovany 0:4 (0:2)
branky: Hrdina, Nevěděl, Konrád, Kůra