Tasovice "B" vs. Hrušovany "A"

V neděli 12. srpna jsme odehráli první kolo nového ročníku soutěže. Los nás poslal k nováčkovi v naší skupině, do Tasovic, kde jsme nastoupili proti místní rezervě.

Sestava našeho týmu byla následující:

Šenkyřík

Kolman   Hycl   Szajko   Vladyka

Adamov   Pavelčík   Kozárek   Iran

Gábor   Šimša

Na lavičce byli přichystání: Koch, Machač, Holík.
Střídání: 80´ Iran -> Koch

Předvedeným výkonem fotbalisté přihlížející diváky určitě nenadchli, spíš naopak. Oba soupeři si vypracovali několik šancí, víc jich měli hosté. Úvod utkání vyšel lépe našim hráčům, již ve 3. minutě jsme vedli brankou Gábora, ale domácím se podařilo ještě do přestávky vyrovnat gólem Čopa. Ve druhé půli se dlouho nic nebezpečného nedělo, o osudu střetnutí rozhodly dvě branky vstřelené krátce za sebou. V 79. minutě se mezi tyče trefil Iran a v 80. opět Gábor.

Další mistrovské utkání hrajeme v neděli 19. srpna v 16:30 opět venku, ve Šlapanicích, které první kolo vyhrály na hřišti Rájce - Jestřebí 2:0. Mimořádně se můžete zajít podívat na zápas našeho "A" mužstva ve středu 15. srpna v 18:00, kdy hrajeme doma přátelský zápas s Břeclaví.