TJ Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou - Micmanice

V sobotu 14.dubna jsme na svém hřišti přivítali hráče z Micmanic. Z výsledků předchozích kol mělo jít o soupeře papírově slabšího, se kterým jsme si měli poradit. Začátek utkání se v tomto duchu i vyvíjel a postupnými góly Pepi Juráně (2x), Romana Haranzi a Luďka Bohatého jsme během 30 minut vedli o čtyři góly. V tento moment se zdálo, že se dočkáme vysoké výhry. Opak byl ale pravdou. Hráči se nechali ukonejšit snadným vývojem hry a jejich nasazení začalo upadat. V naší hře začalo docházet k nepřesnostem a začal upadat celkový herní projev našeho týmu. Do poločasu jsme ale nadějný výsledek udrželi. Ze závěru první poloviny jsme se bohužel nepoučili a po nuceném střídání Martina Vaňkáta (natažená šlacha), došlo ještě k oslabení obranné řady. A soupeř začal naše chyby trestat. Našemu týmu se podařilo vyrobit několik hrubek hodných předpřípravky a skóre zápasu se začalo vyrovnávat až na  4:4. Tři body jsme nakonec zachránili díky sólové akci Marka Kolegara, který z poloviny hřiště utekl všem obráncům a pár sekund před koncovým hvizdem upravil výsledek na konečných 5:4 pro náš tým. Tímto výsledkem jsme se v tabulce posunuli na druhou příčku.

Autor: Miloš Borovička