TJ Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou - TJ Šaratice

V posledním utkání v 1.A třídě jsme hostili mužstvo ze Šaratic. Mužstvo, které je na 6 místě tabulky. Hrál se klidný fotbal, obě mužstva mohla být v klidu, o nic nešlo, snad jen o ty tři body. Naši hráči začali lehce přehrávat hostující mužstvo, měli i několik šancí na vstřelení branky, ale nic z toho nebylo. Až v 15 minutě Ondra Kolman nahrál Aleši Sovovi a vedli jsme 1:0. Hosté vyrovnali z ojedinělého útoku ve 25minutě, branku dal Galia. Poločas skončil nerozhodně. Ve druhém poločase jsme si přeci jen vytvořili stálejší převahu, ale brankář Šaratic byl  vždy na svém místě. Naši hráči šance nevyužili, zato hosté v 55 minutě otočili stav zápasu na 1:2 ve svůj prospěch.  Nic podstatného se již během druhého poločasu nestalo. Snad jen znovu obnovené zranění našeho Jirky Pavelčíka, kerý musel odstoupit v 70minutě a nahradil jej Jirka Pichanič. Ve 46 min. ještě vystřídal Luděk Bohatý Broňu Juřicu. Toto poslední utkání letošní sezony jsme přivítali velice rádi, už proto, aby se naše mužstvo dalo dohromady po stránce zdravotní a mohlo v podzimních zápasech hrát o lepší umístnění než tomu bylo letos.

Takže pro tuto sezonu je to vše a doufám, že se všichni potkáme v nové sezoně 2012-2013.

Autor: Miroslav Urban