Zbýšov vs. Hrušovany

Poslední podzimní kolo hrané venku (třinácté a předehrávku prvního jarního kola hrajeme příští dva týdny doma) nás poslalo do Zbýšova, kde jsme chtěli získat 3 body a posunout se tak do klidných vod středu tabulky. Už cesta byla katastrofální, samá objíždka, rekonstukce silnice atd. To ale byla jen předzvěst toho, co se odehrálo na hřišti. Pojďme ale postupně.

Kvůli zraněním a nemocem jsme dorazili přesně v jedenácti lidech, na střídání jsme neměli nikoho. Sestava byla následující:

Šenkyřík
Pavelčík   Hycl   Šimša   Kolman
Koch   Kozárek   Iran   Adamov
Gábor   Kosec

Sestava nebyla špatná, ale Gábor a Hycl nebyli stoprocentně fit.

Do zápasu jsme nastoupili aktivně, tlačili jsme na domácí a postupně jsme si začali vytvářet šance. Ve dvanácté minutě poslal Pavelčík krásnou přihrávku za obranu na Koseca a toho ve vápně fauloval domácí obránce. Byla z toho jasná penalta, ke které se postavil Adamov. Nedal. Ve dvacáté páté minutě se do zakončení dostal Kozárek, z malého vápna v obrovské příležitosti střelil těsně vedle. Bylo to s tečí, takže z toho byl roh, ze kterého opět zakončoval Kozárek, tentokrát akrobaticky nůžkama těsně nad. Z následného protiútoku musel Šenkyřík zneškodnit tutovku domácích. Ve třicáté a třicáté třetí minutě mohla přijít velká chvíle našeho hrajícího trenéra, 2x se jako přes kopírák dostal zleva sám na hranici malého vápna. Poprvé nahrával lépe postavenému Gáborovi, ten ale tisíciprocentní šanci neproměnil. Podruhé mu těsně před zakončením ukopl špičkou domácí obránce. Třicátá šestá minuta a další mega šance Koseca. Sám na penaltě - nedal. To bylo v prvním poločase vše. Sedm nevyužítých OBROVSKÝCH příležitostí a výsledek poločasu 0:0.

Do druhé půlky jsme nastoupili s tím, že musíme rychle proměnit nějakou šanci a uklidnit se tak. ve čtyřicáté osmé minutě byl blízko ke vstřelení opět Kosec. Sám před brankářem, bohužel si ale 2x pokopl míč a tím si sám zmenšil střelecký úhel. Opět nedal. Pak přišel trest. V padesáté minutě utkání nakopnutý míč domácích, Šimša šel zbytečně do hlavičkového souboje, míč odhlavičkoval na penaltu, kde stál pravděpodobně nejhorší hráč na hřišti. Asi šest našich hráčů STÁLO v šestnáctce a dívali se, jak si domácí hráč asi 5 sekund zpracovává skákající míč. Pak do toho plácl levačkou, Šenkyřík samozřejmě nic neviděl přes hradbu našich, a trefil to nejlépe jak mohl. Zbýšov vedl 1:0. Zbytek zápasu už byla jen křeč. V šedesáté šesté minutě ještě Gábor ve velké šanci těsně minul. Tlačili jsme až do konce poločasu, ale bohužel bez úspěchu.

Zbýšov vs. Hrušovany   1:0 (0:0)

Příští týden hrajeme doma proti Sn Brnu. Bude to těžký zápas, ale někteří hráči by si v něm mohli napravit reputaci. Přijďte nás podpořit!