Žebětín - Hrušovany

V sobotu 5. září odehrálo naše Áčko další mistrovské utkání, tentokrát v Žebětíně. Do zápasu jsme nastoupili v mírně oslabené sestavě: Minařík - Sedláček, Šimša, Petrásek, Pelech - Adamov, Kůra, Matoušek, Krchňavý - Holík, Novotný. Náhradníci byli Lysák s Kochem. Chyběli Hrdina, Gábor a Makrovský.

Do začátku utkání jsme vstoupili nebojácně, prvních 30 minut jsme na hřišti dominovali. Už ve druhé minutě domácího brankáře provětral Matoušek střelou z dálky, ten vyrazil jeho pokus na roh. V 10. minutě předvedl pěknou individuální šanci Pelech, prokličkoval téměř celým hřištěm a dostal se do zakončení. Bohužel i tato střela neskončila v síti a kopal se opět roh. Z něj se dostal do zakončení Novotný, ale přestřelil. Ve 32. minutě dostal nádhernou přihrávku na půlce hřiště Krchňavý, jeho akci po straně a následnou střelu gólman Žebětína s přehledem zlikvidoval. Poločas tak skončil bezbrankovým výsledkem 0:0.

Ve druhé půli se hra srovnala. Naši hráči začali dělat více chyb, ztráceli zbytěčně míč a tím se dostali domácí více do hry. V 55. mintě jsme museli jeden jejich útočný výpad zastavit za cenu faulu. Z přímého kopu se parádně pod břevno trefil domácí hráč a otevřel tak skóre zápasu. Poté jsme vystřídali a na hřiště přišel Koch místo Krchňavého. V 62. minutě přišla parádní akce našeho mužstva na jeden dotek. Po ose Adamov, Koch, Matoušek a na konci Novotný s přehledem srovnal na 1:1. V 73. minutě po naší hrubé chybě v obraně, kdy jsme nebyli schponi odkopnout míč z vápna, se hosté opět ujali vedení. Naštěstí máme Matouška, který si o pět minut později udělal z obrany Žebětína "dobrý den", asi třema kličkama na místě obehrál tři domácí hráče a srovnal na 2:2. V 83. minutě naše obrana udělala opět tu samou chybu jako u druhého gólu. Neschopnost vykopnout míč z vápna, zmatek v obraně a domácí se dostali do vedení 3:2. To už byl ale na hřišti střídající Lysák, který v 90. minutě, po chybě domácí obrany, srovnal na konečných 3:3.